Otelimiz hakkında

CAPPADOCIA HOUSE' A HOŞ GELDİNİZ

1988 Yılında inşa edilenaile hotelimiz Kapadokya bölgesini keşfetmek için ideal bir çıkış noktasıdır.Otelimizden temin edebileceğiniz bölge haritası ve tarafımızca yapılan açıklamalar sayesinde Kapadokya bölgesini rahatlıkla gezebileceksiniz. Otelimiz tarihi ve doğal güzelliklere olan yakınlığı ile sizlere mükemmel bir konuım sunmaktadır.

ÜRGÜP ŞEHİR MERKEZİNE 50 METRE

Kapadokya’ya özgü doğal taştan inşa edilmiş, güvenli, temiz, konforlu aile otelimiz şehir merkezine yakınlığı, güler yüzlü kadrosu ile ideal konaklama merkezi olarak Ürgüp’te hizmet vermektedir. Otelimiz 22 oda 47 yatak kapasitelidir. Açık ve kapalı restaurantı, ve teras mevcut olup Ürgüp’teki tüm restaurant, kafe, alışveriş merkezleri, hastahane ve otobüs terminaline yürüme mesafesindedir.

Otelimiz 1954 yılında adliye binası olarak inşa edilmiştir.1988 yılından beri turizme hizmet vermektedir.2009 yılında tamamen yenilenerek Cappadocia House ismi ile bu hizmetine devam etmektedir.
Odaların tamamında duş, Telefon (odada ve banyoda), saç kurutma makinesi , kablosuz internet,klima, Lcd Tv Uydu yayını (yerli ve yabancı yüzlerce kanal),24 saat oda servisi mevcuttur. Ayrıca güvenlik kameraları kontrolünde açık oto parkımız, resepsiyonda güvenlik kasalarımız, açık ve kapalı kahvaltı ve yemek salonlarımız bulunmaktadır.
Otelimiz Ürgüp şehirler arası otobüs terminaline 50 metre mesafede olup önceden bildirmeniz halinde otelimize ulaşım otelimiz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca Kayseri havalimanına 80 Km , Nevşehir havalimanına 45 Km mesafededir.

HİZMETLERİMİZ